hikayemiz

hakkımızda

Özcan Ekmek, Türkiye'nin önde gelen ekmek üreticilerinden biri olarak, yıllardır süregelen tecrübesi ve modern teknolojik ekipmanları ile her gün binlerce insana sağlıklı, taze ve lezzetli ekmekler sunmaktadır. Şirketin üretim tesisleri, hijyenik koşullar altında dizayn edilmiştir ve üretim sürecinde kaliteli hammaddeler kullanılmaktadır. Özcan Ekmek, unlarını, en kaliteli buğdayların özenle seçilerek işlenmesi sonucu elde eder. Bu sayede, ekmeklerindeki lezzet, tazelik ve sağlıklı besin değerleri korunur.



Biz Kimiz

Özcan Ekmek, müşteri memnuniyetine çok önem verir ve müşterilerinin her zaman sağlıklı ve taze ürünler almasını sağlar. Şirketin müşterileri, ürünlerinin kalitesi, lezzeti ve hijyenik koşullar nedeniyle Özcan Ekmek’i tercih ederler. Özcan Ekmek, müşterilerinin güveni ve memnuniyeti için her zaman en kaliteli ürünleri sunmaya devam edecektir.

Özcan Ekmek, ürünlerinde sağlıklı beslenme değerlerini önemser ve bu nedenle katkı maddesi içermez. Ürünleri, doğal ve taze malzemelerden üretilir ve kalitesi, müşterileri tarafından övgüyle bahsedilen bir noktadır. Şirketin müşterileri arasında, marketler, restoranlar, kafeler, oteller ve catering firmaları gibi birçok farklı sektör yer almaktadır. Özcan Ekmek, müşterilerine özel fiyatlar sunarak, her bütçeye uygun çözümler sunmaktadır.

"Bir dilim ekmek, bin dilim altındır." Türk Atasözü

"Tazeliğiyle Her Dilimde Sağlık"

Özcan Ekmek, birbirinden lezzetli farklı ekmek çeşitleri ile her damak zevkine hitap eder. Tam buğday ekmeği, sağlıklı beslenme bilincine sahip olanlar için ideal bir seçenektir. Tam buğday ekmeği, tam buğday unu kullanılarak üretilir ve lif oranı yüksek olduğu için tok tutar ve kan şekerinin dengelenmesine yardımcı olur. Ayrıca kepekli, çavdarlı, çörek otlu, susamlı ve cevizli gibi farklı ekmek çeşitleri de mevcuttur. Özcan Ekmek ayrıca, glütensiz ekmekleri de müşterilerine sunmaktadır.

Since 1990

hikayemiz

1990

Başlangıç

Özcan Ekmek’in kurucusu Aydın Özcan, 1980’li yıllarda, küçük bir ekmek fırınında çalışmaya başladı. Burada, ekmek yapımı konusunda bilgi ve tecrübe edinerek, bu alanda kendini geliştirdi. Daha sonra kendi işini kurmaya karar veren Aydın Özcan, 1990 yılında Özcan Ekmek’i kurdu.

1990

2000

Yeni Bir Adım

Özcan Ekmek, toptan ekmek satışına başlayarak. Kurumsal müşteriler , Restoranlar, Marketler, Catering Firmaları başta olmak üzere bir çok firmaya hizmet vermeye başlamıştır. Özcan Ekmek’in taze, kaliteli ve sağlıklı ürünlerini firmalara sunmaktadır.

2000

2010

Ürün Çeşitlerimiz Artıyor

Özcan Ekmek, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak çeşitliliğini arttırmıştır. Geleneksel Türk ekmeği, kepekli ekmek, tam buğday ekmeği, çavdar ekmeği gibi farklı türde ekmeklerin yanı sıra, hamburger ekmeği, sandviç ekmeği, pide, lavaş gibi farklı türde hamur işleri de üretme başlamıştır. Ayrıca, Boyoz, tatlı ve tuzlu çeşitli kurabiyeler, poğaçalar ve gevrek gibi ürünler de müşterilerin beğenisine sunulmaya başlamıştır. 

2010

2015

Yepyeni Bir Görünüm

Özcan Ekmek dükkânı yeni bir tadilat geçirdi. Modern ve şık bir görünüme kavuşan dükkân, müşterilerin daha rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlamıştır. Tadilat kapsamında, dükkân içi aydınlatma ve havalandırma sistemi yenilendi, raflar ve tezgahlar yeniden düzenlendi, dış cephe kaplandı ve zemin döşemesi yenilendi. Böylece, müşteriler daha ferah bir ortamda, ürünlerin daha iyi görünebildiği ve kolayca seçilebildiği bir alışveriş yapma imkanı sağlanmış oldu. Özcan Ekmek’in yeni ve modern görünümlü dükkânında, tatlı ve tuzlu ürünler de müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

2015

2023

İlk Günkü Gibi

Özcan Ekmek, kurulduğu günden bu yana aile işletmesi olarak yönetilmektedir. İkinci nesil işletme sahipleri, babalarının kurduğu bu işletmeyi geliştirerek büyütmeye devam etmektedirler. İlk günkü aşk ve heyecanla çalışan ikinci nesil işletme sahipleri, müşterilerine en kaliteli ve lezzetli ekmekleri sunmak için her gün özenle çalışmaktadırlar.

Babalarının bıraktığı mirası koruyan ve geliştiren Caner ve Canberk Özcan Kardeşler, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, ekmeklerinin kalitesini ve tazeliğini garanti altına almaktadırlar. Şirketin başarısı, çalışanların birbirine olan saygısı, işbirliği ve uyumuna dayanmaktadır. İkinci nesil işletme sahipleri, birlikte çalışarak, Özcan Ekmek’in büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamaktadırlar.

2023

Her Zaman

.

YORUMLAR

Bizi Tercih Edenlerin Güzel Düşünceleri

5/5
Çok memnunum lezzetli taze ürünleri oradan aldıgım ürünler hiç atılmıyor yenıyor aldıgınızın hayrını görüyorsunuz Yeşilovanın eski fırınlarından biri askıda ekmek uygulaması da var
Sebahat cicek
5/5
"Ürünlere taze lezzetli ve güvenilir bir yer özellikle izmirde bombanın tek adresi dir bombasını yemeyen bomba yedim demesin"
Serkan Sirca
5/5
" Özcan Ekmegin 2'nci nesili bayragı dahada yüksege çıkarıyor.Ellerine saglık Heleki katmer'i tatmanızı isterim.. "
Mesut Gökçe
Scroll to Top